HAKKIMIZDA

1981'den beri Huys, ABD'de , Kanada ve Türkiye olmak üzere üç üretim operasyonuyla dirençli kaynak ve elektro kıvılcım biriktirmede dünya çapında bir liderdir .

Huys Industries ve kardeş şirketleri, havacılık, demiryolu, otomotiv ve endüstriyel endüstriler için çok çeşitli dirençli kaynak sarf malzemeleri üretiyor ve satıyor. Standart bileşenlerin yanı sıra yekpare seramik pimlerimiz, patentli TiCaps™, Aluminium Welding TiCaps™, Taper Tools™ ve  Modüler Kafalar (patent bekleyen) gibi yenilikçi ürünler sunuyoruz. Ayrıca en karmaşık kaynak parametrelerini bile optimize etmeye yardımcı olmak için dünyaca ünlü SORPAS® simülasyon yazılımını sağlıyoruz. Harms + Wende'nin dirençli kaynak kontrol cihazlarını gururla destekliyoruz. Patentli Düşük Enerji Kaynak işlemimiz, hemen hemen her sektöre uygulanabilen aşınmaya, basınca ve korozyona dayanıklı kaplamalar sağlar. Huys, sahip olabileceğiniz herhangi bir sorunu çözmenize yardımcı olmak için en iyi alternatiftir.

İleri seviye kaplama teknolojisini bünyesinde barındıran Huys Eurasia, yıllık 20 ton ve 2 milyon adete kadar ulaşabilen kapasitesiyle, kaplanmış kaynak ekipmanları üreten tek üreticidir.